Sponzoring

Podporujeme

Sportovní klub IB ALCUDIA

Opočno

Cílem cyklistického klubu IB Alcudia je propagace cyklistického sportu a snaha přimět nejenom mladou generaci k aktivnímu způsobu trávení volného času. Ruku v ruce s tím jde i poznávání evropských regionů a to nejenom po zeměpisné ale i po historicko kulturní stránce.

 

TJ Sokol Dvůr Králové

Dvůr Králové nad Labem

Sokol nabízí sport a cvičení pro všechny věkové kategorie od rodičů s dětmi po seniory. I v současné době je kromě cvičení a závodění náplní i další spolková činnost, jako jsou pobyt v přírodě, táboření, výlety, šibřinky a další aktivity.

Během 145-leté činnosti naší jednoty prošla Sokolem řada cvičenek a cvičenců, kterým se věnovalo mnoho cvičitelek, cvičitelů i činovníků.

 

LOKO Trutnov - Gymnastika

Trutnov

Základ dnešního oddílu sportovní gymnastiky v Trutnově byl položen v roce 1967, kdy Barbora Buriánková (skupinová vedoucí pionýrské organizace a někdejší aktivní sportovní gymnastka) založila kroužek sportovní gymnastiky při Okresním domě pionýrů a mládeže v Trutnově. V roce 1968 se odstěhovala z Trutnova a vedení kroužku převzal Ing. Václav Hejzák, který do té doby pracoval s dětmi v základní tělesné výchově.